Půjčovna kol

* NEJDOSTUPNĚJŠÍ V HARRACHOVĚ *

každý den 9-12 h, 13-17 h 
červenec a srpen 9-12 h, 13-18 h

PŮJČOVNA HORSKÝCH KOL, ELEKTROKOL, KOLOBĚŽEK a SERVIS KOL
Parkoviště pro naše zákazníky ZDARMA přímo u půjčovny.
"jezděte na kvalitních kolech"

K zapůjčení jsou nová horská kola SCOTT a KTM pneu 29″ (15 ks), elektrokola FLYER, KTM, KROSS, CTM ( dostatek elektrokol po skupiny 10ti a více zákazníků- rezervace nutná)  + dětská elektrokola 24″ a XXS – s motory BOSCH, SHIMANO a BAFANG – baterie 500-750Ah, odpružené koloběžky CRUSSIS, helmy SCOTT, FOX, FORCE, dětské sedačky HAMAX, dětské krosny na výlety VAUDE

Na zapůjčená kola vám rádi zdarma namontujeme naše SPD pedály Shimano. Přilba k zapůjčeným kolům ZDARMA!

V letní sezóně nabízíme možnost zapůjčení horských kol, elektrokol a koloběžek, v naší provozovně v centru Harrachova (u lékárny). Přímo na křižovatce k lanové dráze.

TIP NA VÝLET : pramen LABE, Sněžné Jámy, Labská bouda, Szrenica (PL)…na kolech na VOSECKOU BOUDU ,tam vaše kola rádi za 10.- dají do vnitřních prostor ať neriskujete krádež a dál už musíte do Národního parku pěšky. Přímou cestou k prameni Labe nebo po CZ/PL hranici kam vás nohy ponesou. Zpět do Harrachova je to už vždy jen z kopce.

Rezervace vybavení

  • K zapůjčení horkých kol je třeba platný doklad totožnosti, pro elektrokola i vratná záloha 3000.- v hotovosti (na případné havárie…)
  • Osobní nebo telefonické rezervace jsou platné až po uhrazení poplatku !!!
  • Půl denní vypůjčení elektrokola je možné v čase 13-17 h. ( v létě -18h)
  • Rezervovat kolo je možné pouze na den a více!
  • nájemce ručí za škody na kole, případně bude vše uhrazeno z jeho strany (díly, dodání, práce  technika a dny vyřazení kola z půjčovny) a to i nad rámec složené kauce pro vypůjčení kola.
  • Pro naše zákazníky parkoviště u provozovny ZDARMA !!!

Cykloservis

Potřebujete pomoct s vaším kolem? Využijte našich specialistů. O vaše kolo se dobře postaráme.

Ceník cykloservisu

MINI SERVIS od 100 Kč

( výměna duše či pláště /nebo špalíků brzd /nasazení nového řetězu / kazety / montáž computeru / blatníků / gripů / omotávky…)

ZÁKLADNÍ SERVIS 590 Kč

(docentrování kol, dohuštění pneu, nastavení vidlice + dofouknutí, dotažení šroubů představce + sedla + hlavové složení, promazání řetězu + kontrola, seřízení brzd a řazení, kontrola funkčnosti součástek), zkušební jízda

EXPERT SERVIS 890 Kč

(ZÁKLADNÍ SERVIS + čištění kluzáků vidlice, demontáž klik a celkové dotažení středu + kontrola a dotažení převodníků, vyčistění a dotažení přesmykače + přehazovačky a řetězu, kontrola stavu a promazání lanek + bovdenů řadící a brzdové soustavy, vyrovnání patice rámu a vodítek přesmykače, demontáž hlavového složení a jeho vyčištění + vymezení vůle ložiska, kontrola + promazání a dotažení nábojů, dotažení a kontrola výpletu kol, kontrola zamykání vidlice a tlumiče, dolití kapaliny brzd), zkušební jízda

SESTAVENÍ NOVÉHO KOLA 600 Kč

HODINOVÁ SAZBA TECHNIKA 400 Kč

v ceně servisu není započten materiál

Sledujte nás na sítích